Poznejte naší společnost

Jsme rádi, že Vám můžeme představit společnost Hamri Plus s.r.o.

Společnost Hamri Plus s.r.o. byla založena na začátku roku 2016 a navazuje na naše dlouholeté zkušenosti z vybraných oborů průmyslu a služeb. Jsme vděční Pánu Bohu za to, že můžeme pracovat na zajímavých projektech a především spolupracovat s mnoha odborníky z celé České republiky, Slovenska, Polska, Německa, Rakouska, Velké Británie, Spojených států a mnoha dalších zemí.

V rámci našich projektů a vybraných služeb klademe důraz na pomoc naším klientům a zákazníkům v oblastech, které se jich týkají. Zároveň se věnujeme neziskovým projektům, které pomáhají těm, kteří naši pomoc potřebují - zejména pak v duchovní oblasti. Neziskové aktivity zastřešuje spolek I4U založený již v roce 2009.

 

Na co klademe důraz

Ne vždy se vše podaří (mohou za to například různé nepředvídatelné okolnosti), ale i přesto se snažíme klást důraz na:

- otevřenost a transparentnost - naším klientům se snažíme přiblížit pozitiva i negativa výrobků a služeb
- kvalitu - snažíme se nabídnout to nejlepší v poměru (cena / kvalita)
- poctivost - jsme zodpovědní našim klientům i Pánu Bohu - rádi se Vám podíváme do očí

 

Projekty a služby

Získejte více informací o našich klíčových projektech a aktivitách...Neziskové projekty

Podílíme se také na některých neziskových projektech našeho partnerského Spolku I4U

BUSINESS strategy

Pomáháme s rozvojem firem, výrobků, služeb nebo zajímavých projektů. Rádi Vám pomůžeme získat větší podíl na trhu pro Vaší firmu, prodat více výrobků nebo získat více zákazníků pro Vaše služby. Pomůžeme Vám také rozběhnout nové projekty (připravit strategii, získat financování, navázat spolupráci s partnery, apod.)
Naším klientům nabízíme své znalosti, zkušenosti a kontakty v několika oborech průmyslu a služeb v České republice i zahraničí. Správná a dlouhodobá obchodní strategie může pomoci získat maximum z potenciálu téměř každé firmy, výrobku, služby nebo projektu.

Více informací: Kontaktujte nás

eČechy.cz

Portál eČechy.cz přináší pravidelný přehled o dění v celém regionu Čech. Denně informujeme o novinkách a zajímavostech z regionu. Přidává tipy na výlet a volný čas, inspirující životní příběhy a zkušenosti nebo například zajímavé rozhovory. Pravidelně také prezentuje tipy na zajímavé pracovní nabídky z celého regionu. Podílí se také na mnoha zajímavých projektech.
Portál eČechy.cz je pomocníkem firmám, které se zaměřují na Čechy s více jak 5 mil. obyvatel.

Více informací: www.eCechy.cz

 

eMoravia.cz

Portál eMoravia.cz přináší pravidelný přehled o dění v celém regionu Moravy. Denně informujeme o novinkách a zajímavostech z regionu. Přidává tipy na výlet a volný čas, inspirující životní příběhy a zkušenosti nebo například zajímavé rozhovory. Pravidelně také prezentuje tipy na zajímavé pracovní nabídky z celého regionu. Podílí se také na mnoha zajímavých projektech.
Portál eMoravia.cz je pomocníkem firmám, které se zaměřují na Moravu s více jak 4,5 mil. obyvatel.

Více informací: www.eMoravia.cz

 

eSlezsko.cz

Portál eSlezsko.cz přináší pravidelný přehled o dění v historickém regionu Slezska. Denně informujeme o novinkách a zajímavostech z regionu. Přidává tipy na výlet a volný čas, inspirující životní příběhy a zkušenosti nebo například zajímavé rozhovory. Pravidelně také prezentuje tipy na zajímavé pracovní nabídky z celého regionu. Podílí se také na mnoha zajímavých projektech.
Portál eSlezsko.cz je pomocníkem firmám, které se zaměřují na Slezsko s více jak 1 mil. obyvatel.

Více informací: www.eSlezsko.cz

 

E-FeedBack

Nástroj E-FeedBack umožňuje zjistit, co si myslí zaměstnanci a kolegové o Vaší firmě, zákaznících, jednotlivých zaměstnancích nebo o vizích a plánech firmy. FeedBack zaměstnanců (Employee FeedBack) je nový a zcela unikátní nástroj, který může výrazně pomoci zkvalitnit pracovní prostředí a životy všech zaměstnanců firmy, zvýšit spokojenost zaměstnanců, snížit jejich fluktuaci nebo přispět k dalšímu rozvoji firmy...
Díky jedinečnému know-how a svým dlouholetým zkušenostem tak mohou nezávislí a zkušení odborníci (tzv. mediátoři) získat pro vedení firmy velmi důležité informace, které pomohou k neustálému zlepšování firemního prostředí, osobní pohody a spokojenosti zaměstnanců a nepochybně také k dalšímu rozvoji celé firmy. 
Může pomoci zjistit, co si opravdu myslí Vaší zaměstnanci o Vaší firmě, kde jsou rezervy, co by se dalo zlepšit. Může pomoci odhalit nešvary ve firmě nebo naopak skryté poklady a potenciál.

Více informací: www.E-FeedBack.cz

Job 21

Českým a Slovenským firmám pomáháme nalézt nové zaměstnance kombinancí efektivní propagace nabídky práce. Jedinečnou koncepcí a provázaností s našími vlastními i partnerskými projekty, aktivitami, kontakty a možnostmi dokážeme nalézt vhodné zaměstnance téměř ve všech oborech průmyslu a služeb.
Nalezení nového zaměstnance tak může být pro firmy a organizace výrazně levnější, rychlejší a efektivnější.

Více informací: Kontaktujte nás

Mládež.cz

Portál Mládež.cz je portálem pro děti a mladé lidi. Přináší pravidelný přehled novinek, zajímavostí a tipů pro děti a mladé lidi. Přidává tipy na výlet a volný čas, inspirující životní příběhy a zkušenosti, možnosti studia, brigád nebo například zajímavé rozhovory. Pravidelně také prezentuje tipy na brigády, stáže a zajímavé pracovní nabídky vhodné pro mladou generaci.
Podílí se také na mnoha zajímavých projektech.

Více informací: www.Mladez.cz

MOTORcheckUP

Chromatografický test témař jakéhokoliv motoru. S MOTORcheckUP mohou majitelé automobilů, jiných dopravních prostředků nebo různých strojů a zařízení rychle a cíleně provést diagnózu motoru a tak včas rozpoznat závady a jejich příčiny. Díky tomu mohou předcházet případnému poškození motoru a zároveň ušetřit nemalé finanční prostředky, prodloužit životnost motoru a zlepšit jeho výkon.
Jsme výhradním prodejcem chromatografického testu motoru MOTORcheckUP pro Českou a Slovenskou republiku a Polsko.

Více informací: www.TestMotoru.cz

NejBusiness.cz

Portál NejBusiness.cz je on-line titul se zaměřením na podnikání, business a vybrané obory průmyslu a služeb. Denně přináší zajímavé informace pro širokou skupinu čtenářů z celé České a Slovenské republiky. Portál NejBusiness svým čtenářům napomáhá mít přehled o novinkách, zajímavostech a trendech ve více jak 30 oborech. Na jednom místě tak naleznou vše co potřebují pro svůj business nebo profesní činnost a růst.
Pestrá paleta různých forem spolupráce s vybranými odborníky, firmami, školami a dalšími organizacemi pomáhá neustálému rozvoji čtenářů, samotného magazínu a potažmo i vybraných oborů. NejBusiness.cz také realizuje několik zajímavých projektů pro odborníky, firmy nebo například žáky a studenty.

Více informací: www.NejBusiness.cz

NejChlapi.cz

Portál NejChlapi.cz je on-line titul se zaměřením na muže. Přináší pravidelný přehled novinek, zajímavostí a tipů pro muže. Přidává tipy na výlet a volný čas, inspirující životní příběhy a zkušenosti nebo například zajímavé rozhovory. Pravidelně také prezentuje tipy na zajímavé pracovní nabídky vhodné pro muže.
Podílí se také na mnoha zajímavých projektech.

Více informací: www.NejChlapi.cz

PR 1

Naším klientům pomáháme s efektivní propagací, komunikací, PR a reklamou. Využíváme naše dlouholeté zkušenosti z marketingu a PR k podpoře našich klientů, jejich firem, výrobků, služeb nebo projektů.
Na míru připravíme komunikační strategii a pomůžeme tak oslovit cílovou skupinu téměř ve všech oborech.

Více informací: Kontaktujte nás

ProdejFirem.eu
Trh firem portálu NejBusiness.cz

Jsme specialisté na prodej firem a akvizice. Klientům pomáháme s prodejem jejich firem nebo investorům s vyhledáváním nových obchodních příležitostí. Působíme v bezmála 50 oborech průmyslu a služeb. Klientům nabízíme kompletní servis. Využijte našich služeb při prodeji Vaší firmy nebo zajímavé akvizici.

Více informací: www.ProdejFirem.eu a www.NejBusiness.cz/trh-firem

 

ProfiBusiness.world a ProfiBusiness.eu

Mezinárodní obchodní platformy ProfiBusiness.world a ProfiBusiness.eu spojují firmy všech velikostí, forem a oborů podnikání. Platformy ProfiBusiness.world a ProfiBusiness.eu podporují import, export, akvizice, obchodní spolupráci a investice pro firmy i jednotlivce z celého světa.
Umožňuje jednoduše, rychle, efektivně a levně nabídnout své výrobky a služby novým partnerům ve své zemi i v dalších zemích Evropy nebo celého světa. Platformu využívají také firmy hledající nové dodavatele, obchodní partnery nebo zajímavé akvizice. Je zajímavá také pro investory nebo firmy, které investory hledají...
Můžete také využití různé verze platformy ProfiBusiness.world. K dispozici je mezinárodní verze i vybrané národní verze pro Evropskou unii, Českou republiku, Slovensko. Připravujeme další verze.

Více informací: www.ProfiBusiness.world nebo www.ProfiBusiness.eu

Studio Hamri

Díky našemu televiznímu týmu a profesionální audio-video technice vám pomůžeme s realizací téměř jakéhokoliv záměru. Jsme malá firma, díky čemuž můžeme být výrazně levnější a přizpůsobit služby individuálním potřebám a možnostem každého klienta. Naše dlouholeté zkušenosti, kvalitní televizní technika a tým je Vám plně k dispozici...
Naším klientům tak můžeme nabídnout například natočení nebo ozvučení odborné akce, natočení rozhovoru, natočení reportáže nebo dokumentu, natočení nebo ozvučení koncertu, natočení reklamního videa, odvysílání akce v přímém přenosu nebo pronajmout videotechniku.

Více informací: www.studio-hamri.cz

 

eRecenze.eu

Podílíme se na projektu eRecenze.eu. Projekt eRecenze.eu umožňuje lidem vyjádřit svůj názor otevřeně, jasně a srozumitelně, bez obav a samozřejmě anonymně. Vyjádřením svého názoru můžete pomoci zlepšovat kvalitu života v naší zemi. Nejbojte se ocenit kvalitní výrobek nebo službu, slušné a čestné chování nebo zajímavou osobnost.
Chceme měnit věci k lepšímu! Naším cílem je podporovat kvalitu, slušnost, lidskost a zároveň upozorňovat na různé negativní jevy v naší společnosti (podvody, lži, špatné chování, aroganci...) Zaměřujeme se na zvyšování kvality různých výrobků, služeb, firem, institucí a obecně života v naší zemi. Rádi podpoříme a oceníme zajímavé osobnosti a výjimečné činy.

Více informací: www.eRecenze.eu

 

Světové Muzeum a Knihovna Bible

Projekt Muzea se připravoval několik let. Světové Muzeum a Knihovna Bible postupně vytváří kvalitní a důstojné místo, které zpřístupňuje unikátní exponáty Biblí, duchovních knih a mnoho dalších zajímavostí široké veřejnosti. Světové Muzeum a Knihovna Bible také realizuje zajímavé projekty, jež pomáhají druhým nebo přibližují Bibli, křesťanství a zejména Pána Ježíše.
Světové Muzeum a Knihovna Bible vlastní rozsáhlý fond Biblí, křesťanské literatury, obrazů, materiálů pro děti a mladé a mnoha dalších zajímavostí.

Více informací: www.MuzeumBible.cz

 

Nejlepší nápad

Projekt Nejlepší nápad podporuje zajímavé nápady, náměty nebo inovace výrobků a služeb žáků a studentů základních, středních a vysokých škol z celého regionu. V našem regionu žijí schopní a nadaní mladí lidé se zajímavými nápady, které chceme objevovat, oceňovat a dále pomáhat rozvíjet…
Projekt je určen všem dětem a studentům základních, středních a vysokých škol.

Více informací: www.Nejlepsi-Napad.cz

 

Odborníci Do Škol

Projekt Odborníci Do Škol přivádí zkušené odborníky do českých a slovenských škol. Cílem projektu je pomoci dětem a mladým lidem získat zajímavé poznatky, zkušenosti a praktické informace z firem a institucí. Projekt Odborníci Do Škol se také snaží děti a mladé lidi motivovat zajímavými životními příběhy a zkušenostmi.
Projekt je určen všem dětem a studentům základních, středních a vysokých škol.

Více informací: www.OdborniciDoSkol.cz

 

Studuj techniku a řemeslo

Projekt Studuj techniku a řemeslo pomáhá motivovat k zájmu o technické obory, předměty a řemesla a moderní technologie obecně. Pomáhá mladým lidem, školám a samozřejmě firmám.
V rámci tématických videí, článků, životních příběhů, soutěží, besed, přednášek, exkurzí nebo například informačních kampaní motivujeme děti a mladé lidi ke studiu technických oborů a předmětů, zájmu o řemesla nebo o moderní technologie obecně. Využíváme osobní setkání, tisk, internet nebo samozřejmě sociální sítě...

Více informací: www.Studuj-Techniku.cz

 

Uč se a vyhraj!

Soutěž Uč se a vyhraj! je určena pro všechny žáky a studenty. Cílem soutěže je ocenit pilné žáky a studenty a alespoň touto formou jim nabídnout možnost získat "malé ocenění" za svou píli a snahu při svém studiu...
Do soutěže se může zapojit každý žák a student z celé České nebo Slovenské republiky.

Více informací: www.uc-se.cz

 

Spolupracujeme

Jsme rádi, že můžeme spolupracovat s řadou skvělých partnerů z celého světa...

V rámci našich projektů spolupracujeme s celou řadou partnerů z České republiky, Slovenska, Polska, Německa, Rakouska, Spojených států, Velké Británie a mnoha dalších zemí. Jsme vděční, že spolupráce je na korektní úrovni, dlouhodobá a především přínosná pro naše klienty a uživatele.

Mezi naše partnery mimo jiné patří:

- malé i velké firmy, drobní živnostníci
- města a obce
- média
- PR a reklamní agentury
- odborníci z vybraných profesí
- neziskové organizace

 

Spolupracujte s námi

Stále jsme otevření různým formám spolupráce...

V současnosti do našeho týmu hledáme nové spolupracovníky:

- Programátor/ka HTML, PHP a MySQL

- Obchodní manažer/ka pro firemní klientelu - jednotlivé kraje ČRProgramátor/ka HTML, PHP a MySQL

Pro zcela nový projekt hledáme šikovného programátora/programátorku webových aplikací (Juniora/ka nebo Seniora/ka). Budeš se podílet (dle tvých zkušenosti) na zajímavém projektu pro významnou českou instituci. Pokud si porozumíme a budeš mít chuť, můžeš pracovat i pro některé naše další projekty.
Rádi dáme příležitost šikovným a pracovitým mladým lidem, kteří se nebojí výzev a především se chtějí dále vzdělávat a rozvíjet. Můžeš pracovat z domu. Preferujeme kandidáty/ky z Moravskoslezského, Žilinského, Prešovského, severních částí Banskobystrického nebo Košického kraje (prostě celý sever Slovenska).

Požadujeme:

- alespoň základní znalost webového prostředí, nejlépe HTML, PHP a databázové prostředí
- ochotu učit se novým věcem
- pracovitost, zodpovědnost, preciznost, čestnost


Přivítáme:

- referenční projekty - pošli ukázky, na čem jsi již pracoval
- flexibilitu
- zájem o dlouhodobou spolupráci
- kandidáty z Moravskoslezského, Žilinského, Prešovského nebo severních částí Banskobystrického či Košického krajeNabízíme:

- možnost pracovat na zajímavých projektech
- zajímavé finanční ohodnocení dle dohody, tvých zkušeností a kvality práce
- práce na dohodu nebo živnostenský list
- možnost dalšího profesního a osobního rozvoje
- možnost pracovat z místa bydliště


Kontakt:

- zašli nám Tvůj životopis a zkušenosti
- optimálně přidej i některé již realizované práce (projekty)
- vše zašli na petr.hamrozi@hamri.cz
Obchodní manažer/ka pro firemní klientelu

Pro naše projekty NejBusiness.cz, ProdejFirem.eu a ProfiBusiness.eu nově hledáme obchodní manažery se zaměřením na firemní klientelu. Budete se podílet na zajímavých projektech a mít možnost spolupracovat s celou řadou firem z různých oborů. S jednotlivými firmami budete pravidelně komunikovat, naplňovat jejich potřeby (vypracovávat nabídky) a koordinovat dodání našich služeb. To vše ve svěřeném regionu.

Naše aktivity se zaměřují na firmy různých velikostí. Mezi hlavní nabídku patří například prodej firem, akvizice, obchodní spolupráce, kooperace, volné technologie, stroje, kurzy a školení, marketingové služby a mnoho dalšího. Kompletní nabídku služeb pro firmy naleznete na NejBusiness.cz/pro-firmy. Pozice je vhodná pro aktivního člověka, který chce být pánem svého času a zároveň mít velký prostor pro seberealizaci, finanční odměnu nebo například svůj osobní a profesní rozvoj.

Pro naše projekty hledáme manažery/ky ve všech krajích ČR.

Požadujeme:

- velmi dobré komunikační a prezentační schopnosti
- znalost firemního prostředí a potřeb firem
- ochotu učit se novým věcem
- pracovitost, zodpovědnost, preciznost, čestnost


Přivítáme:

- kontakty na firmy v různých oborech
- flexibilitu a kreativitu
- zájem o dlouhodobou spolupráci
- znalost některého z oborů průmyslu nebo služebNabízíme:

- možnost pracovat na zajímavých projektech a aktivitách
- zajímavé finanční ohodnocení dle dohody, Vašich zkušeností, kvality práce a dosažených výsledků
- práce formou externisty, práce na dohodu nebo živnostenský list, v případě oboustranné spokojenosti i na HPP
- možnost dalšího profesního a osobního rozvoje
- maximální technickou, marketingovou a obchodní podporu Vaší práci
- možnos pracovat z místa bydliště a regionu


Kontakt:

- zašlete nám Váš životopis a zkušenosti
- vše zašlete na petr.hamrozi@hamri.cz


Kontaktujte nás

Sídlo
Hamri Plus s.r.o.
Nádražní 52
739 91 Jablunkov
Česká republika

Působíme po celé ČR a SR
Využijte našich služeb
v různých regionech

info@hamri.cz

+420 734 287 865

Vaše zpráva nám byla zaslána. Děkujeme!