Poznejte naší společnost

Jsme rádi, že Vám můžeme představit společnost Hamri Plus s.r.o.

Společnost Hamri Plus s.r.o. byla založena na začátku roku 2016 a navazuje na naše dlouholeté zkušenosti z vybraných oborů průmyslu a služeb. Jsme vděční Pánu Bohu za to, že můžeme pracovat na zajímavých projektech a především spolupracovat s mnoha odborníky z celé České republiky, Slovenska, Polska, Německa, Rakouska, Velké Británie, Spojených států a mnoha dalších zemí.

V rámci našich projektů a vybraných služeb klademe důraz na pomoc naším klientům a zákazníkům v oblastech, které se jich týkají. Zároveň se věnujeme neziskovým projektům, které pomáhají těm, kteří naši pomoc potřebují - zejména pak v duchovní oblasti. Neziskové aktivity zastřešuje spolek I4U založený již v roce 2009.

 

Na co klademe důraz

Ne vždy se vše podaří (mohou za to například různé nepředvídatelné okolnosti), ale i přesto se snažíme klást důraz na:

- otevřenost a transparentnost - naším klientům se snažíme přiblížit pozitiva i negativa výrobků a služeb
- kvalitu - snažíme se nabídnout to nejlepší v poměru (cena / kvalita)
- poctivost - jsme zodpovědní našim klientům i Pánu Bohu - rádi se Vám podíváme do očí

 

Projekty a služby

Získejte více informací o našich klíčových projektech a aktivitách...

NejBusiness.cz

Portál NejBusiness.cz je on-line titul se zaměřením na podnikání, business a vybrané obory průmyslu a služeb. Denně přináší zajímavé informace pro širokou skupinu čtenářů z celé České a Slovenské republiky. Portál NejBusiness svým čtenářům napomáhá mít přehled o novinkách, zajímavostech a trendech ve více jak 30 oborech. Na jednom místě tak naleznou vše co potřebují pro svůj business nebo profesní činnost a růst.
Pestrá paleta různých forem spolupráce s vybranými odborníky, firmami, školami a dalšími organizacemi pomáhá neustálému rozvoji čtenářů, samotného magazínu a potažmo i vybraných oborů. NejBusiness.cz také realizuje několik zajímavých projektů pro odborníky, firmy nebo například žáky a studenty.

Více informací: www.NejBusiness.cz

ProfiBusiness.world

Mezinárodní obchodní platforma ProfiBusiness.world spojuje firmy všech velikostí, forem a oborů podnikání. Platforma ProfiBusiness.world podporuje import, export, akvizice, obchodní spolupráci a investice pro firmy i jednotlivce z celého světa.
Umožňuje jednoduše, rychle, efektivně a levně nabídnout své výrobky a služby novým partnerům ve své zemi i v dalších zemích celého světa. Platformu využívají také firmy hledající nové dodavatele, obchodní partnery nebo zajímavé akvizice. Je zajímavá také pro investory nebo firmy, které investory hledají...
Můžete také využití různé verze platformy ProfiBusiness.world. K dispozici je mezinárodní verze i vybrané národní verze pro Evropskou unii, Českou republiku, Kanadu, Německo, Polsko, Rakousko, Slovensko, Spojené státy americké nebo například Velkou Británii.

Více informací: www.ProfiBusiness.world

E-FeedBack

Nástroj E-FeedBack umožňuje zjistit, co si myslí zaměstnanci a kolegové o Vaší firmě, zákaznících, jednotlivých zaměstnancích nebo o vizích a plánech firmy. FeedBack zaměstnanců (Employee FeedBack) je nový a zcela unikátní nástroj, který může výrazně pomoci zkvalitnit pracovní prostředí a životy všech zaměstnanců firmy, zvýšit spokojenost zaměstnanců, snížit jejich fluktuaci nebo přispět k dalšímu rozvoji firmy...
Díky jedinečnému know-how a svým dlouholetým zkušenostem tak mohou nezávislí a zkušení odborníci (tzv. mediátoři) získat pro vedení firmy velmi důležité informace, které pomohou k neustálému zlepšování firemního prostředí, osobní pohody a spokojenosti zaměstnanců a nepochybně také k dalšímu rozvoji celé firmy. 
Může pomoci zjistit, co si opravdu myslí Vaší zaměstnanci o Vaší firmě, kde jsou rezervy, co by se dalo zlepšit. Může pomoci odhalit nešvary ve firmě nebo naopak skryté poklady a potenciál.

Více informací: www.E-FeedBack.cz

Studio Hamri

Díky našemu televiznímu týmu a profesionální audio-video technice vám pomůžeme s realizací téměř jakéhokoliv záměru. Jsme malá firma, díky čemuž můžeme být výrazně levnější a přizpůsobit služby individuálním potřebám a možnostem každého klienta. Naše dlouholeté zkušenosti, kvalitní televizní technika a tým je Vám plně k dispozici...
Naším klientům tak můžeme nabídnout například natočení nebo ozvučení odborné akce, natočení rozhovoru, natočení reportáže nebo dokumentu, natočení nebo ozvučení koncertu, natočení reklamního videa, odvysílání akce v přímém přenosu nebo pronajmout videotechniku.

Více informací: www.studio-hamri.cz

 

eSlezsko.cz

Portál eSlezsko.cz přináší pravidelný přehled o dění v historickém regionu Slezska. Denně informujeme o novinkách a zajímavostech z regionu. Přidává tipy na výlet a volný čas, inspirující životní příběhy a zkušenosti nebo například zajímavé rozhovory. Pravidelně také prezentuje tipy na zajímavé pracovní nabídky z celého regionu. Podílí se také na mnoha zajímavých projektech.
Portál eSlezsko.cz je pomocníkem firmám, které se zaměřují na Slezsko s více jak 1 mil. obyvatel.

Více informací: www.eslezsko.cz

 

Personalistika a lidské zdroje

Zaměstnavatelům působícím téměř ve všech oborech oborech pomáháme hledat nové uchazeče o zaměstnání. Díky svému zacílení a pravidelnému kontaktu s mnoha odborníky z různých oborů tak můžeme efektivně, rychle a za velmi příznivou cenu pomoci nalézt nové zaměstnance.
Pomáháme také posilovat (motivovat) stávající týmy zaměstnanců nebo nabízí zajímavé benefity.

Více informací: www.hamri.cz/personalistika

 

Marketing, propagace, PR a komunikace

Pomáháme s efektivní propagací výrobků nebo služeb. Díky naším dlouholetým zkušenostem s marketingem, propagací, PR, znalostem několika oborů, rozsáhlým kontaktům nebo přehledu o potřebách firem a jednotlivců můžeme nabídnout unikátní koncept služeb se zaměřením na požadovaný výsledek. Každou strategii připravujeme s ohledem na naše znalosti, potřeby a specifika oboru nebo cílové skupiny a samozřejmě potřebách a možnostech klienta.

Více informací: www.hamri.cz/marketing

 

Prodej firem, akvizice, obchodní spolupráce, investice, strategický rozvoj

Nabízíme unikátní službu Trh firem, která spojuje firmy z různých oborů a naplňuje jejich potřeby. Je určena pro firmy všech velikostí a oborů podnikání a také pro investory. Trh firem Vám otevře nové možnosti pro Vaše podnikání, obchodní spolupráci, kooperaci, další zhodnocení Vašich finančních prostředků nebo například rozložení podnikatelských rizik. Pomůže Vám získat více zákazníků, navázat nové obchodní příležitosti u nás či v zahraničí, využít Vaše volné kapacity nebo zaměstnance.
Pomůže Vám také s prodejem firmy nebo čáti firmy (například divize), prodejem nepotřebných zásob či nevyužitých technologií.

Více informací: www.hamri.cz/prodej-firem

 

Spolupracujeme

Jsme rádi, že můžeme spolupracovat s řadou skvělých partnerů z celého světa...

V rámci našich projektů spolupracujeme s celou řadou partnerů z České republiky, Slovenska, Polska, Německa, Rakouska, Spojených států, Velké Británie a mnoha dalších zemí. Jsme vděční, že spolupráce je na korektní úrovni, dlouhodobá a především přínosná pro naše klienty a uživatele.

Mezi naše partnery mimo jiné patří:

- malé i velké firmy, drobní živnostníci
- města a obce
- média
- PR a reklamní agentury
- odborníci z vybraných profesí
- neziskové organizace

 

Spolupracujte s námi

Stále jsme otevření různým formám spolupráce...

Pokud vnímáte, že byste nám mohli nabídnout zajímavou formu spolupráce v oblastech, na které se zaměřujeme, neváhejte nás kontaktovat.

Rádi s Vámi posoudíme případné možnosti :-)

 

Kontaktujte nás

Sídlo
Hamri Plus s.r.o.
Nádražní 52
739 91 Jablunkov
Česká republika

Působíme po celé ČR a SR
Využijte našich služeb
v různých regionech

info(at)hamri.cz

+420 733 139 882

Vaše zpráva nám byla zaslána. Děkujeme!